Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

За день суботника було вивезено 220 кубометрів сміття

На черговій апаратній нараді при міському голові підведено підсумки першого етапу загальноміського суботника, який відбувся 16-го квітня. За його підсумками на прибирання загальноміських територій вийшло понад півтори тисячі чоловік, шістнадцять одиниць техніки.

Начальник відділу житлово-комунального господарства виконкому Тетяна Іванова повідомила, що за результатами першого етапу загальноміського суботника було зібрано та утилізовано 220 кубометрів сміття. Участь у прибиранні міських територій взяли громадські та релігійні організації, комітети мікрорайонів, учбові заклади, комунальні підприємства. На вулицях міста працювали комунальна техніка, а також техніка Бердянського морського торговельного порту. Тетяна Іванова в черговий подякувала всім учасникам суботника.
Для проведення прибирання міських територій було роздано 1500 пар рукавиць та 8 тис. 500 пакетів для сміття. Прибирання територій міста продовжується.
Міський голова Володимир Чепурний запропонував до 1-го травня побілити бордюри на основних магістралях, що ведуть до міста – Мелітопольскому шосе та Східному проспекті.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX