Навигатор

З 29 серпня розпочнеться он-лайн голосування за кращий промоційний відеоролик міста Бердянська

25 серпня відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу “Найкращий промоційний відеоролик міста Бердянська” під керівництвом секретаря міської ради Олексія Холода.

Нагадаємо, конкурс проводиться з метою популяризації міста Бердянська як туристично привабливого, комфортного для проживання, відпочинку, організації дозвілля та оздоровлення. Проморолик тривалістю до двох хвилин повинен показати кращі сторони Бердянська як курорту для сімейного відпочинку та оздоровлення. Надалі відео буде використовуватись в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу міста Бердянська в Україні.

Для участі у конкурсі надійшло 10 робіт від шести учасників різної вікової категорії. Це, наприклад, і 71-річний пенсіонер, і 16-річний хлопець. У ході засідання члени оргкомітету переглянули усі надіслані відеоролики та перевірили їх відповідність заявленим технічним вимогам. Після обговорення було відібрано чотири відеоролика, які далі будуть змагатися за звання найкращого. Це роботи Станіслава Барачевського, Олександра Майстренко, Олександра Боєвого та Марини Моісеєнко.

Он-лайн голосування за кращий промоційний відеоролик міста Бердянська розпочнеться з 29 серпня. На якому ресурсі, і як можна проголосувати — слідкуйте за новинами на офіційному сайті Бердянської міської ради. А поки що пропонуємо ознайомитися із роботами конкурсантів.

Офіційний сайт Бердянської міської ради

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX