Навигатор

Вражаючі показники бердянських портовиків - за чотири доби опрацьовано більше 100 тис. тонн вантажів

Бердянський морський торговельний порт демонструє інтенсивні темпи вантажопереробки – лише за чотири доби липня портовики обробили 100 тис. тонн вантажів. Цей показник більш ніж в два рази перевищує заплановані темпи вантажопереробки.

 

Залізна руда, метал, глина та зерно – основні типи продукції, які зараз перевалюються в Бердянському морському торговельному порту. В період з 18 по 21 липня колектив підприємства в черговий раз продемонстрував професіоналізм та високу ефективність роботи – за чотири доби портовики перевалили більше 100 тис. тонн. вантажів. Відповідно середньодобовий показник становить 25 тис. тонн на добу.

- Окремо слід відзначити інтенсивність обробки теплоходу «Tanais dream». Менше 30 годин знадобилось для завантаження 19,5 тис. тонн вантажу на судно. Інтенсивні показники перевалки в БМТП – заслуга співробітників підприємства різних ланок, – розповів начальник служби комерційної діяльності та перспективного розвитку БМТП Сергій Онуфрієнко.

Однак, високі досягнення трудового колективу Бердянського порту багато в чому залежать від ефективності постачання вантажів. А це потребує вирішення і сприяння з боку Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці. Під час виїзного засідання комітету Асоціації морських портів України в.о. директора БМТП Микола Ільїн вкотре акцентував увагу колег на необхідності сприяння у вирішенні проблеми вантажопотоку залізничного сполучення.

Окрім перевалки 100 тис. тонн вантажів за чотири доби портовики продемонстрували оперативну роботу по розвантажуванню вагонів. Так, лише за одну нічну зміну з 22 на 23 липня, тобто за 12 годин, в Бердянському порту прийняли та опрацювали 150 вагонів з вантажем.

Таким чином, високоефективна робота портовиків наочно продемонструвала необхідність вдосконалення залізничного сполучення з Бердянськом, що в подальшому неухильно призведе до суттєвого підвищення показників роботи БМТП. Чергові вражаючи показники яскраво засвідчують ефективність роботи державного портового оператора.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX