Навигатор

Віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс: “Ми аналізуємо варіанти допомоги регіону”

Делегація ЄС на чолі з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро і соціального діалогу, відповідальним за фінансову стабільність, фінансові послуги та Союз ринків капіталу Валдісом Домбровскісом 1-го березня з робочим візитом відвідала Бердянський морський торговельний порт.

Делегати Європейського Союзу детально аналізують економічну ситуацію в регіоні, яка склалась в наслідок блокади Керч-Єнікальського каналу. Негаразди в Бердянському порту вже відчуваються в місті — скоротилась дохідна частина міського бюджету на 2019 рік. Віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс на зустрічі з керівництвом ДП “БМТП” отримав інформацію про безпосередній вплив блокади на роботу підприємства.

Заступник директора з економіки Олександр Клименков підкреслив, що безумовним здобутком підприємства в 2018 році стала робота з комплектами вітрогенераторів General electric для будівництва першої черги Приморської ВЕС. Успішну роботу з даним видом вантажу високо оцінили партнери з логістичної компанії “Холлеман Україна”. В перспективі 2019-го року — опрацювання 53-х комплектів вітроенергетичного обладнання. Тож, наразі перед підприємством гостро постала необхідність оновлення кранового господарства.

Заслухавши інформацію,  Валдіс Домбровскіс відзначив, що європейські партнери наразі детально аналізують варіанти допомоги Україні і безпосередньо нашому регіону, який постраждав від економічної блокади.  В завершенні зустрічі Віце-президент Європейської Комісії наголосив, що ЄС продовжує займати принципову позицію по підтримці України, адже подібні прояви агресії є недопостими в Європі XXI століття.

Після обговорення економічної ситуації на підприємстві, заступники директора ДП “БМТП” Олександр Клименков, Катерина Марченко та головний інженер Віталій Гуренко ознайомили членів делегації з виробничими потужностями Бердянського порту. Офіційний візит європейських партнерів завершився оглядом порту з акваторії на буксирі "Антон Мазін"

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX