Навигатор

Великдень в "БМТП"

Найбільше свято християнського миру портовики відзначили виставкою картин, благословенням священника та невеличким концертом. Урочистя відбулись у виставковій та актовій залах ДП "БМТП".

У виставковій залі "Бердянського морського торговельного порту", завідуючий музеєм історії порту Євген Денисов організував до Великодня виставку картин, на якій дев'ять митців представили свої оригінальні художні витвори: в'язані, вишиті та прикрашені бісером роботи. Кожен з митців спеціально для виставки підготував одну-дві унікальні роботи. Буквально за декілька днів, Анатолій Логвиненко підготував захоплюючу картину “Воскресіння Христове”, а Ірина Картамишева вив'язала “Тайну вечерю”.

На виставку завітали керівники порту та профспілкового комітету. Своє захоплення творчістю співробітників та ветеранів підприємтства висловили керівник "БМТП" Олександр Трощенков та голова профспілки Василь Гривко. Виставку портовиків відвідав і предстоятель храму Святої Трійці Сергій Ілющенко.

Згодом, вже у актовій залі Бердянського морського торговельного порту, отець Сергій освятив святкові паски, 200 штук яких закупив для співробітників профспілковий комітет, а також благословив присутніх портовиків і привітав зі світлим святом Воскресіння Христового. Зі словами привітань до колективу також звернувся керівник підприємства Олександр Трощенков.
До свята весни та перемоги життя над смертю вихованці Бердянської музичної школи підготували невеличкий концерт.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX