Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В.о. директора ДП «БМТП» Богдан Бабець: “Скорочення працівників сьогодні на порядку денному не стоїть”

18-го січня відбулось засідання Ради підприємства “БМТП” на якому розглянули перспективи підприємства у 2018 році, зміни до його фінансового плану, зокрема, оптимізацію витратної частини:  доцільність будівництва зернового терміналу та скорочення штатної чисельності співробітників.

Як повідомлялось раніше, Кабінет міністрів України не затвердив фінансовий план ДП “БМТП” з планованим обсягом обробки вантажів за рік на рівні 2,6 мільйонів тонн. Фінплан відправили на доопрацювання з рекомендацією привести у відповідність показники вантажообробки, у зв'язку з ситуацією в Азовському басейні. За попередніми розрахунками, нова цифра на 2018 рік складатиме близько 1,7 мільйонів тонн. Такі дані будуть внесені в  уточнений проект фінансового плану, який на наступному тижні планується відправити на затвердження до профільного міністерства.

В цьому ж документі необхідно відобразити і штатну чисельність працівників у 2018 році. З учорашнього дня керівники структурних підрозділів ДП “БМТП”, згідно усного розпорядження керівника держпідприємства, надавали свої пропозиції з оптимізації штатної чисельності у ввірених їм підрозділах.

Такі дії спровокували серйозний резонанс серед співробітників підприємства. У зв'язку з цим портом почали ширитись різноманітні чутки. З цього приводу на раді ДП “БМТП” відбулась серйозна дискусія. Голова профспілкового комітету Василь Гривко чітко окреслив, що питання скорочення в “БМТП”, як шлях оптимізації затрат, має бути кінцевим заходом, коли всі інші варіанти вичерпані і не принесли суттєвої користі. Начальник юридичного відділу Валерій Пасєчник наголосив, що скорочення працівників може розглядатись після аналізу всіх складових затрат підприємства і визначення реальних показників прибутків та видатків “БМТП”, після чого вже можна переходити до вжиття радикальних заходів.

В.о. директора “БМТП” Богдан Бабець зауважив, що наразі не йде мова про фактичне скорочення працівників. За його словами, збирається інформація для аналізу можливої оптимізації впродовж року. Якщо постане необхідність вдатись до таких заходів, то реалізовуватись вони будуть з урахуванням всіх показників діяльності підприємства та у відповідності до законодавства, - зауважив в.о. директора ДП “БМТП”.

Попередньо, на 30 січня, призначені збори трудового колективу, на яких керівник порту та профспілковий комітет відзвітує за минулий рік, а також буде детально обговорено ситуацію з роботою підприємства в 2018-му році.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX