Навигатор

В ДП “БМТП” провели конкурс на кращих докерів-механізаторів

16-го травня в Бердянському морському торговельному порту провели конкурс професійної майстерності докерів-механізаторів.

Конкурс складався з двох частин — теорії та практики. Досвідчені портовики зі стажем змагались між собою на знання особливостей професії та практично демонстрували свої навички в управлінні навантажувачем та портальним краном.

В теоретичній частині портовики характеризували пристрої портального крану та навантажувача, особливості прийому і передачі техніки і т.д. На практиці докери демонстрували свої вміння управління краном — необхідно було умовний вантаж за максимально короткий термін провести визначеною зоною. Водії автонавантажувача також на швидкість змагались в оперативності складування та переміщення вантажу.

Між собою змагались фахівці чотирьох комплексних бригад. За результатами конкурсу в змаганні водії навантажувачів І місце посів Артур Кулага (комплексна бригада №3), ІІ місце виборов Володимир Ізвеков (комплексна бригада №2), ІІІ місце зайняв — Юрій Кондратьєв (комплексна бригада №4).
 
Призові місця конкурсу кранівників портальних кранів розподілились наступним чином:

І місце — Максим Харчев (комплексна бригада №3)
ІІ місце — Сергій Шевелєв (комплексна бригада №2)
ІІІ місце — Сергій Кисільов (комплексна бригада №1).

Переможці отримали матеріальне заохочення з профспілкового комітету — І місце — 3 тис. грн, ІІ місце — 2 тис, ІІІ місце — 1 тисяча гривень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX