Навигатор

В Бердянську виплатили державну допомогу учасникам бойових дій та їх сім’ям

Про це повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Ірина Удовиченко під час координаційної ради з підготовки до травневих свят.


- Учасники бойових дій вже отримали по 500 грн. (всього 62 особи), отримали виплати до свята і члени сімей загиблих учасників війни - по 400 грн, - повідомила заступник начальника УПСЗН Ірина Удовиченко.
Нагадаємо, в цьому році держава збільшила щорічні виплати разової допомоги учасникам війни та членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань.
Уряд підвищив розмір щорічної разової грошової допомоги до 9 травня членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, до 500 грн (попередній розмір становив 465 грн); учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога до 400 грн (попередній розмір становив 170 грн), повідомляє УНІАН.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX