Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянську стартував аукціон з продажу МАФів в центрі міста

Аукціон Аукціон

Цього року в Бердянську право займатись підприємницькою діяльністю шляхом встановлення тимчасових споруд (ТС) або малих архітектурних форм (МАФ) визначається аукціоном. Перший, з десяти запланованих аукціонів, відбувся 9-го квітня. За його результатами було продано три лоти.


Систематизувати торгівлю на Приморській площі та проспекті Азовському представники міської влади вирішили шляхом організації ярмарки «Курортний сезон 2016». Відповідальним визначили комунальне підприємство «Бердянський центральний ринок». З кінця березня організатори приймали заявки від підприємців на участь в аукціоні з продажу торгових місць на ярмарку. В залежності від розмірів земельної ділянки та виду діяльності вартість одного торговельного місця коливалась від 10 тис. – до 60 тис. грн.
Детальні умови аукціону були оприлюднені на офіційному сайті Бердянської міської ради та сайті організації, яка проводить торги.
Продаж майже двохсот торгових місць було розділено на 10 днів. Перший із запланованих аукціонів відбувся 9-го квітня. За його результатами за стартовою ціною було продано три лоти: №1 М2 - прокат дитячих машинок загальною площею 24 квадратних метри за 60 тис. грн. Два місця під реалізацію сувенірів було продано за 10 тис. грн. кожен лот. Загалом, станом на 9-те квітня на участь в аукціонах зареєструвались 82 підприємця.

Другие материалы в этой категории:

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX