Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянську порушують правила торгівлі на ринку, самовільно встановлюють торгівельни лотки та не укладають договори на вивезення ТПВ — ключові теми адміністративної комісії

45 адміністративних протоколів розглянули на черговому засіданні адміністративної комісії в мерії. Більшість з них стосувалась відсутності договорів на вивезення твердих побутових відходів, порушення правил торгівлі на ринках та торгівлі у не встановлених для такого виду діяльності місцях.

Боротьба зі стихійною торгівлею в місті триває, наголошують члени адміністративної комісії. Так, на черговому засіданні були розглянуті протоколи на мешканців міста, які у не встановленому для торгівлі місці розміщували лотки. Йдеться про стихійний ринок в мікрорайоні Колонія по вул. Мічуріна. До правопорушників застосували однакове покарання — штраф в сумі 340 гривень. Це мінімальний розмір штрафних санкцій, передбачений відповідною статтею адміністративного кодексу.

По трьом протоколам несвоєчасної реєстрації дитини, члени комісії обмежились попередженнями, оскільки у всіх випадках батьки вказали об'єктивну причину затримки подачі документів.

Відсутність договорів на вивезення твердих побутових відходів у приватних підприємців обійшлась останнім штрафами від 850 — до 1700 гривень (обсяг штрафних санкцій визначався в залежності від пояснень правопорушника та усунення причин складення протоколу). Голова одного з об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, за несвоєчасне вивезення сміття отримала штраф в розмірі 850 гривень.

В сукупності, загальний обсяг застосованих штрафних санкцій становить понад 19 000 гривень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX