Навигатор

В Бердянську може з’явитись новий цвинтар з альтернативним видом поховання

До керівництва міста звернувся мешканець Італії Сальваторе Граузо з пропозицією будівництва в Бердянську нового цвинтаря. Ідея полягає в зведенні навколо міського цвинтаря №1 огорожувальної стіни, в яку будуть вмонтовані ніші для поховання померлих.

 Інвестор, під час наради з керівництвом міста та духовенством, розповів основні переваги інноваційного для українців підходу поховання.

- 10 років поспіль я їжджу до Бердянська на власному автомобілі. Проїжджаючи Україну я бачу сотні кілометрів кладовищ, розташованих неподалік населених пунктів та полів, на яких вирощують пшеницю. Я пропоную реалізувати в Бердянську найекологічніший вид поховань. За власний кошт, на території вашого запущеного кладовища, ми обладнаємо стіну для поховання, - презентував свій інноваційний проект Сальваторе Граузо.

За рахунок будівництва огорожувальної стіни, планується обладнати 15-20 тис. ніш для поховання. Вартість однієї ніші – 1300 доларів, однак, за словами інвестора, з проміжком 7-10 років там можна поховати до 3-х чоловік. Сальваторе Граузо запевнив, що Епископ Бердянський та Приморський Єфрем вже погодив інвест проект.

Жодного рішення щодо надання згоди на реалізацію проекту, поки що немає. Він буде запроваджений в разі погодження з представниками громадськості, запевняють чиновники.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX