Навигатор

В Бердянському морському торговельному порту запроваджено обмежувальні заходи

На нараді з начальниками відділів, під головуванням керівника підприємства Олександра Трощенкова ухвалено рішення, з метою запобігання поширення коронавірусу запровадити на підприємстві обмежувальні заходи.

Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров'я і Президента Володимира Зеленського по всій країні запроваджуються обмежувальні заходи. Одним з найбільш дієвих засобів профілактики поширення коронавірусу є максимальне обмеження будь-яких контактів, уникнення масових скупчень людей.

У зв'язку з цим керівництвом ДП “БМТП” ухвалено рішення дозволити своїм співробітникам працювати дистанційно. В першу чергу це стосується фахівців, яким більше 60 років, спеціалістам із хронічними захворюваннями, які віднесені до зони ризику, матерям-одиначкам. Решті співробітників дозволено працювати дистанційно на розсуд безпосереднього керівника. Крім того, скорочено кількість відряджень та скасовано проведення будь-яких масових заходів.

Керівник підприємства Олександр Трощенков підкреслив, що ці заходи є вимушеними, тому портовики мають серйозно віднестись до ухваленого рішення і неухильно його дотримуватись. 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX