Навигатор

В бердянських кафе систематично порушують шумовий режим

Мешканці Приморської площі та Слобідки в цьому році найбільше скаржаться на музику з нового розважального закладу «Мохіто» та «Каракатиці», що на Слобідці. Прокоментував цю ситуацію міський голова Володимир Чепурний під час зустрічі з журналістами.

- На адміністративну комісію виконкому винесено 13 протоколів, щодо порушення шумового режиму, серед них «Мохіто» та «Каракатиці». На наших водневих нарадах я запитую, чи були скарги за добу на якесь з міських кафе, - розповів Володимир Чепурний.
Адміністративна комісія, яка відбулась у виконкомі - продемонструвала, що порушники правил благоустрою навіть не бажають з'являтись на засідання. Тож, члени комісії прийняли рішення накласти штраф на «Мохіто» в розмірі 255 гривень – це максимальний розмір штрафу, передбачений за даний вид правопорушення.
Міський голова Володмир Чепурний в черговий раз заявив, що в разі повторного складення адміністративного протоколу, щодо порушення шумового режиму, подальшим кроком будет вже не штраф, а конфіскація звукової апаратури.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX