Навигатор

В 2019-му ДП “БМТП” перевантажить мінімум 63 комплекти вітрогенераторів

Логістинча компанія  “Холлеман Україна” підтвердила наміри на опрацювання 53 комплектів вітрогенераторів через ДП “БМТП”. Крім того, завершились переговори з китайською фірмою “China machinery engineering corporation” про перевантаження в Бердянському порту 10 комплектів вітроенергетичних установок.

25-го лютого директор компанії “Холеман Україна” Михайло Плесовських надіслав листа на адресу ДП “БМТП”, в якому висловив подяку колективу державного портового оператору за ефективну і професійну роботу з обробки 26 комплектів вітрогенераторів для Приморської ВЕС-1. Повідомляється, що високий професійний рівень бердянських портовиків відзначили і в компанії “General Electric”. Тому було ухвалено рішення продовжити співпрацю з “Бердянським морським торговельним портом” і в 2019 році.

Так, в цьому році компанія “ДТЕК” запускає реалізацію другої черги Приморської ВЕС. 26 комплектів вітроенергетичного обладнання будуть постачатись через Бердянський порт. Очікується, що перше судно з вітрогенераторами зайде до порту вже наприкінці березня.

Крім того, в 2019-му розпочинається реалізація проекту з будівництва Запорізької ВЕС-1. В рамках першої черги очікується поставка 27 комплектів вітрогенератоів. Логістикою займатиметься “Холлеман Україна”. Перше судно очікується у вересні поточного року.

Для довідки: Запорізька ВЕС розміщуватиметься за межами населених пунктів на території Дівненского, Добровського, Дунаєвського, Гірсовского, Надеждинського і Мордвинівського сільських рад в Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області. На території зазначених шести сільських рад планується встановити до 167 вітряних турбін з лінією електропередач 330 кВ на території  - Новенської - сільської ради, а також за межами населеного пункту. Турбіни для станції поставить General Electric.  Встановлена ​потужність першої черги ВЕС складе 225 МВт, в подальшому вона може бути розширена до 500 Мвт.

В листопаді минулого року Бердянський порт відвідав регіональний представник китайської компанії “China machinery engineering corporation” Xu Yidong. Він особисто ознайомився з технологією розвантаження комплектуючих вітрогенераторів державним портовим оператором та оглянув складські території, на яких зберігався вантаж. Інформація, яку отримав представник китайської фірми повністю задовольнила “China machinery engineering corporation”, тому ухвалено рішення про поставку 10 комплектів вітроенергетичних установок для Мелітопольської ВЕС через Бердянський порт.

Таким чином, успішна реалізація домовленостей з обробки вітронергетичних установок в рамках проекту Приморської ВЕС-1 дозволила адміністрації ДП “Бердянський морський торговельний порт” підписати нові контракти на перевантаження комплектуючих вітрогенераторів в 2019-му році в суттєво більших обсягах, в порівнянні з минулим роком. Варто відзначити, що 63 комплекти негабаритного вантажу не остаточний річний показник ДП “БМТП”. Наразі продовжуються перемовини із залучення ще однієї партії вітроенергетичного обладнання виробництва компанії “Vestas” для будівництва Орловської ВЕС.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX