Навигатор

Уряд змінив формулу розрахунку оплати за теплопостачання для будинків без лічильників

Кабінет міністрів удосконалив Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Відповідну постанову №156 від 16 березня 2017 оприлюднено на урядовому порталі, пише ЛІГА.net.

Зокрема, в правилах змінено формулу і механізм нарахування плати за послугу з централізованого опалення споживачам, у яких немає квартирних та будинкових засобів обліку теплової енергії.

У Кабміні вважають, що це забезпечить об'єктивні умови нарахування споживачам плати за послугу з централізованого опалення в залежності від температури зовнішнього повітря і фактичного надання послуги, а також справедливий перерозподіл плати між місяцями опалювального сезону (теплий місяць - менша плата, холодний місяць - більша плата) .


"Рішення прийнято для недопущення неоднозначного трактування виробниками / виконавцями послуги з централізованого опалення нормативних правил, що призводить до невідповідності нарахованої плати за послугу з централізованого опалення змінам температури зовнішнього повітря протягом місяця", - пояснили в Кабміні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX