Навигатор

Уряд презентував 26 пересувних габаритно-вагових комплексів

6 листопада 2017 року на Софійській площі відбулась презентація нових пересувних габаритно-вагових комплексів. У заході взяв участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, - повідомляє офіційний сайт Міністерства інфраструктури.

Було представлено першу партію з 26 нових комплексів, закуплених за кошти Європейської Комісії, які було надано Міністерству інфраструктури України в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». Загалом в рамках програми закуплено 78 машин, ще 52 мають надійти до кінця поточного року.

Проведено багато роботи і багато зусиль докладено, але ми це зробили! Сьогодні перші 26 машин після завершення тестування та навчання співробітників будуть готові вирушити на захист українських автошляхів. До кінця року має бути загалом 78 таких одиниць. Це не просто автомобілі, які будуть зважувати габаритний транспорт, - це повністю мобільні лабораторії з усіх видів контролю легкового, вантажного та річкового транспорту, - наголосив Міністр інфраструктури України.

Уряд зробив перший крок щодо введення габаритно-вагового контролю, сподіваюсь, цей приклад буде підтриманий областями, і вони також виділять фінансування, як на ваговий контроль, так і на всі інші види контролю на обласному рівні. Разом ми можемо змінити ситуацію, убезпечити автошляхи від руйнування, а отже, зберегти людські життя, дати новий імпульс для економіки України. Щиро дякую Єврокомісії, Уряду за те, що політика є послідовною і кожен робить те, що обіцяє», - підкреслив Володимир Омелян.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX