Навигатор

У 2017 році продавати газ населенню зможуть відразу кілька трейдерів, - Кістіон

З моменту повноцінного запуску компанії "Магістральні газопроводи України" (яка розмежовує поставки, видобуток і реалізацію газу) в третьому кварталі 2017 року НАК "Нафтогаз України" втратить свою монополію на поставки газу населенню.

Про це в інтерв'ю програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною" розповів віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон, повідомляє LB.ua


"Газ для населення зараз продається тільки НАК« Нафтогазом ». Тепер на ринку буде кілька трейдерів, готових відпускати газ безпосередньо для населення. І ціна буде такою, яку запропонує трейдер. Хоча є кілька моментів, які ми повинні вирішити до кінця першого кварталу 2017 року . Наприклад, щоб запрацював ринок природного газу, потрібно монетизувати виплати, які здійснюються за рахунок державного бюджету у вигляді компенсації споживачам - субсидій, пільг тощо ", - розповів Кістіон.


Крім того, за його словами, Кабмін сподівається на прийняття в цілому закону "Про ринок електроенергії" в першому кварті 2017 року, а тим часом уряд готує нормативні та підзаконні щоб, щоб відразу "запустити ринок електроенергії".

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX