Навигатор

Студентка БДПУ Дарина Литвиченко – переможець обласного конкурсу "Я – Українка! – 2017»

14 березня, в Запоріжжі фінішував обласний конкурс патріотичного спрямування для студентської молоді "Я – Українка! – 2017». Починаючи з 2013 року організатором якого є обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
До участі у конкурсі запрошувалися дівчата віком від 16 до 25 років, а також студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Переможницею цьогорічного конкурсу стала студентка ІV  курсу факультету дошкільної спеціальної та соціальної освіти БДПУ Дарина Литвиченко.

Під час конкурсу члени журі оцінювали вміння учасниць триматись на сцені, харизматичність та неординарність дівчат, а також уміння органічно поєднати українські традиції із сучасним життям. Конкурс проводився у три тури: відбірковий, підготовчий та завершальний. На підготовчому етапі учасницям допомагали проявити себе компетентні фахівці зі сценічної майстерності, вокалісти, хореографи; на дівчат очікували майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, візажу та ораторського мистецтва. Дівчата демонстрували свої здібності в конкурсі талантів, інтелектуальному змаганні, конкурсі краси тощо.
Активну участь на всіх етапах конкурсу цьогоріч взяли студентка 4 курсу факультету дошкільної спеціальної та соціальної освіти БДПУ Дарина Литвиченко та студентка 3 курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Єлизавета Клочко. Звання найкращої, найчарівнішої україночки нашого краю виборювали 25 дівчат з усієї Запорізької області. Завершальний етап конкурсу почався 10 березня і закінчився фінальним виступом учасниць 14 березня у палаці культури «Орбіта».

Під час фінальних виступів наша Дарина, відчуваючи активність і спільну жагу до перемоги університетської групи підтримки на чолі з першим проректором БДПУ, професором Ольгою Гуренко, зуміла вразити не тільки членів поважного журі, а й усієї глядацької аудиторії. І результат – Дарина Литвиченко – переможець обласного конкурсу "Я – Українка! – 2017»!

Студентка поділилася враженнями:

Дуже пишаюсь тим, що брала учать в такому цікавому конкурсі, а коли отримала перемогу, то не могла стримати емоцій, адже зуміла показати себе справжньою українкою, патріоткою своєї країни. Дякую своїм рідним та дорогому університету за підтримку….

Університетське слово

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX