Навигатор

Спортсмени ФОК "Водник" - чемпіони області з пауерліфтингу

В Міському палаці спорту пройшов Кубок Запорізької області з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи.Паурліфтери з ФОК "Водник" стали чемпіонами кубку Запорізької області.

В змаганнях приймали участь спортсмени із Запоріжжя, Токмака, Веселого, Чернігівки та Бердянська. Місто Бердянськ представляли пауерліфтери ДЮСШ відділу молоді та спорту БМР (тренери Котенджи Л.В. та Літус Р.І.) та ФОК "Водник" (тренери Сергій Певнєв та Руслан Літус). В першому потоці змагались жінки всіх вагових категорій та юнаки всіх вагових категорій. Бердянці, які змагались у першому потоці мають гарні результати. Серед жінок чемпіонкою кубку Запорізької області з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи стала представниця ФОК "Водник" Волькович Катерина (в/к до 57 кг), яку підготували тренери Сергій Певнєв та Руслан Літус.

В другому потоці дня змагались чоловіки всіх вагових категорій. Місто Бердянськ представляли пауерліфтери ФОК "Водник" (тренери Сергій Певнєв,Руслан Літус та Андрій Охріменко). Бердянці, представники ФОК "Водник", стали чемпіонами кубку Запорізької області в класичному жимі лежачи - Байов Олександр (в/к до 74 кг) та Охріменко Андрій (в/к до 93 кг), а срібну нагороду виборов Волькович Ян (в/к до 93кг). В класичному триборстві бронзову нагороду в в/к до 93кг бердянській збірній приніс представник ФОК "Водник" Волькович Ян із сумою 467,5 кг.

Вітаємо наших спортсменів!

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX