Навигатор

Службовців АМПУ запідозрили у привласненні 87 мільйонів гривень

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури розпочали розслідування щодо багатомільйонних махінацій посадовців держпідприємства “Адміністрація морських портів України”, передає УНН з посиланням на прес-службу САП.

Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснено вступ до господарської справи за позовом ТОВ „Техморгідрострой Миколаїв“ до ДП „Адміністрація морських портів України“ про спонукання підписання додаткових угод та стягнення на користь ТОВ грошових коштів у сумі майже 50 млн. грн, — йдеться в повідомленні.

Під час розслідування провадження перевіряється факт того, що з 2015 року і до сьогодні невстановлені службові особи ДП “Адміністрація морських портів України”, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою з власниками та службовими особами ТОВ “Техморгідрострой Миколаїв”, ПП “Інфлот-Данубіус Ейдженсі” та ТОВ “Лігос УА” здійснили заволодіння чужим майном — державними грошовими коштами, призначеними для виконання робіт по проектах з експлуатаційного днопоглиблення підхідних каналів та акваторій Бердянського та Маріупольського портів, у сумі понад 87 млн грн. В подальшому, зазначені особи, використовуючи банківські рахунки ТОВ “Техморгідрострой Миколаїв” і ПП “Інфлот-Данубіус Ейдженсі”, вчинили фінансові операції із вказаними коштами — здійснили перерахування на рахунки підприємств з ознаками фіктивності, та перевели кошти із безготівкової форми у готівкову.

Також перевіряються інші факти заволодіння бюджетними грошовими коштами (які використовуються державним підприємством “Адміністрація морських портів України”) в особливо великих розмірах в результаті проведення процедур державних закупівель робіт та послуг з будівництва причалів та днопоглиблення, виконання договорів, укладених за наслідками проведення таких процедур.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX