Навигатор

Рада внесла зміни в правила дорожнього руху

Верховна Рада внесла зміни в правила дорожнього руху. На перехрестях з круговим рухом пріоритет мають автомобілі, які рухаються по колу.

За зміни до статті 41 закону про дорожній рух 4246 проголосували 234 депутати, передає кореспондент LIGA.net.

Стаття 41 закону про дорожній рух "Правила дорожнього руху" доповнюється пропозицією:

 

"Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу".


Раніше повідомлялося, що в рамках реформування сервісних центрів МВС планується впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання водійського посвідчення.

В Україні 27 липня 2016 року набули чинності нові штрафи і покарання за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння, в тому числі під впливом лікарських препаратів. Відповідний закон про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення опублікований в офіційній пресі. 7 липня за законопроект №4373 проголосували 243 депутати. Президент Петро Порошенко його підписав 25 липня.

Згідно з новими нормами, керування автомобілем в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а також під впливом ліків, що знижують увагу, передача керування автомобілем такій особі, відмова водія від огляду тягне за собою штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10 200 грн ) і позбавлення права керувати автомобілем на рік.

За повторне порушення передбачений штраф 1 200 мінімумів (20 400 грн) і позбавлення прав на три роки. Якщо людина кілька разів протягом 5 років зробила таке правопорушення, їй загрожує штраф у розмірі 2400 неоподатковуваних мінімумів (40 800 грн) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX