Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/01.02.18.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//01.02.18.

Проблемами “БМТП” цікавився другий народний депутат за тиждень

"Бердянський морський торговельний порт" продовжує приймати високоповажних гостей. У четвер, 1 лютого, з керівництвом “БМТП” зустрівся народний депутат України Віталій Купрій.

Як пояснив нардеп, він робить об'їзд курортних центрів Приазов’я з метою створення Програми з розвитку морських курортів України і, завітавши до Бердянська, вирішив ознайомитись з ключовими проблемами містоутворюючого підприємства. Керівник порту разом зі своїми заступниками та головою профспілкового комітету Василем Гривком коротко охарактеризували народному обранцю існуючі проблеми.

Крім того, політику розповіли про кабальну систему оподаткування портів — 75% прибутку державні портові оператори продовжують відраховувати на користь держави, тоді як Адміністрація морських портів України з 1-го січня цього року 50% прибутку залишає на своїх рахунках. В контексті розмови про ефективність діяльності АМПУ, Віталій Купрій повідомив, що виступатиме з ініціативою перегляду закону, яким було створено Адміністрацію, щоб повернути взаємовідносини в портах на рівень 2013-го року.

Разом з в.о. заступника директора Сергієм Онуфрієнко та в.о. директора Богданом Бабцем Віталій Купрій оглянув територію порту, після чого поділився своїми враженнями про візит.

Політик пообіцяв широку підтримку проекту електрифікації залізничної гілки до Бердянська та сприяння у вирішенні проблеми оподаткування державних портів.

{gallery}/01.02.18.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX