Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Полк “Азов” в Бердянську відзначив 2 роки

5-го травня 2014-го року в Бердянську було створено батальйон “Азов”, який тоді налічував 56 чоловік. За два роки батальйон реорганізувався в полк. Урочистя до другої річниці з дня створення “Азову” пройшли в Бердянську 5-го травня.

Близько 400-сот військовослужбовців полку “Азов” спільно з цивільним корпусом пройшли колоною вулицями міста. По маршруту руху, військових вітали пересічні мешканці міста. Під час виходу на Приморську площу бердянці оплесками зустріли бійців полку.

Очолював колону лідер полку “Азов”, народний депутат Андрій Білецький. Зі головної сцени міста на Приморській площі Андрій Білецький привітав азовців з другою річницею від дня заснування:

- Ми починали свій шлях з 56-ти чоловік чорного корпусу. Сьогодні нас в 30 разів більше! На початку в нас було 4 одиниці вогнепальної зброї, сьогодні ми маємо військову техніку! Сьогодні - ми один з найпрофесійніших військових підрозділів в Україні. Є список десятків українських міст і сіл, які ми звільнили і, які захистили від захоплення! Азовці, незмінно дотримуйтесь трьох речей: бойових дух, ідея і віра в побратимство. Ми захистимо країну!

Вишикувавшись перед сценою бійці полку “Азов” запалили фаєри, виконали гімн України і зачитали молитву націоналіста. По завершенню урочистостей всі охочі могли поспілкуватись та зробити фото на пам'ять з Андрієм Білецьким.

Під час урочистого мітингу, військових привітав міський голова Бердянська Володимир Чепурний.

За повідомленнями міськвідділку поліції урочистя з нагоди другої річниці полку “Азов” пройшли на високому організаційному рівні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX