Навигатор

“Пейзажі рідної землі” - в музеї “БМТП” відкрилась виставка Миколи Цікеля

З нагоди 60-річного ювілею у виставковому залі музею “БМТП” відкрилась персональна виставка ветерана порту — Миколи Цікеля. Привітати талановитого портовика прийшли керівники підприємства, друзі та колеги.

32 роки відпрацював докером в Бердянському морському торговельному порту Микола Цікель. Тяжку працю портовик поєднав з талантом художника. Серед робіт, які написав Микола Цікель — левова частка присвячена саме порту і портовикам.

Для Миколи Цікеля нинішня виставка не перша персональна в житті. Роботи портовика вже виставлялись і в музеї БМТП, і в художньому музеї ім. Бродського. Сьогоднішня виставка об'єднала 28 робіт. Серед них і пейзажі з рідних для Миколи Цікеля місцин Заходу України, визначні місця Бердянщини і, звичайно ж, порт. Варто відзначити, що з представлених 28 картин, лише 4 з них виставлялись раніше, інші — ексклюзив.

На відкритті виставки “Пейзажі рідної землі” голова профспілкового комітету Василь Гривко і заступник директора ДП “БМТП” Сергій Онуфрієнко привітали Миколу Цікеля з ювілеєм і відкриттям персональної виставки. Високо цінять творчість бердянця і фахівці художнього музею ім. Бродського — науковий співробітник музею Юлія Щербина від імені закладу також привітала портовика з ювілеєм і зазначила, що двері установи завжди відкриті для організації персональної виставки Миколи Цікеля.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX