Навигатор

Організатори назвали слоган і логотип Євробачення-2017

Вираз "Celebrate Diversity" ( "Поважайте різноманіття") став слоганом Євробачення-2017, передає УНН з посиланням на прес-службу "UA: перший".

"Celebrate Diversity", що на українському означає "Поважайте різноманіття", - ключове гасло Євробачення-2017, яке відбудеться в Києві. Воно добре доповнює творчий дизайн цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого - традиційне українське намисто, яке є не тільки найдавнішою жіночою прикрасою, але й оберегом. Неповторність прикрасі надає саме те, що вона складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива , - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що "Celebrate Diversity" стане ключовою темою для всіх аспектів пісенного конкурсу цього року. Слоган і логотип події дають розуміння української культури і уявлення про те, що буде чекати фанів, які приїдуть до Києва в травні. Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів, які вже активно готуються до пісенного конкурсу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX