Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Нардеп Сергій Тарута відвідав ДП “Бердянський морський торговельний порт”

У середу, 31 січня, народний депутат України Сергій Тарута, прямуючи до Маріуполя,  поспілкувався з керівництвом та керівниками структурних підрозділів підприємства, оглянув територію Бердянського порту.

Я завітав сьогодні в Бердянський морський торговельний порт, щоб дізнатись, які проблеми хвилють портовиків і на законодавчому рівні сприяти їх вирішенню, - повідомив Сергій Тарута представникам трудового колективу.

Проблеми державного портового оператору очевидні: поступове зменшення паспортних глибин, відсутність електрифікованої гілки залізничного сполучення, 75% відрахування прибутку до державного бюджету, що позначається на тарифній політиці і, як наслідок, падіння обсягів вантажопотоків, проблеми у взаємодії з філією АМПУ та інші птання.

Народний депутат запевнив портовиків, що обіцяє тільки те, що може виконати тому деякі питання, озвучені портовиками він спробує вирішити.

Я особисто знайомий з новим керівником “Укрзалізниці” Євгеном Кравцовим, тому ми спробуємо домогтись передбачення коштів для електрифікації залізниці до Бердянська. Це питання ми спробуємо обговорити і з Володимиром Гройсманом. Відрахування 75% прибутку абсолютно недопустимо, адже державні портові оператори мають працювати в конкурентному середовищі з приватними портовими операторами, - запевнив Сергій Тарута.

Портовики також акцентували увагу політика на недосконалості Закону України “Про морські порти” від 2013-го року, за яким портове господарство та інфраструктура були розподілено між АМПУ та державними портовими операторами.

Свого часу АМПУ створювалось з метою подальшої приватизації портових операторів державної власності. В принципі, це правильний підхід, який вже реалізовано в Європі. Однак в сьогоднішніх умовах до України неготові заходити потужні інвестори і платити ринкову ціну за порти. Тому, можливо, й необхідно переглянути доцільність розділення портового господарства між двома дублючими структурами, - висловив свою думку Сергій Тарута.

Крім того, Сергій Тарута, який прийшов в політику з великого бізнесу, пообіцяв портовикам сприяти у зростанні обсягів вантажопотоків через Бердянський морський торговельний порт. Політик переконаний, що відновлення торговельного сполучення з окупованими частинами Донецької та Луганської областей дозволять заповнити на повну потужність “БМТП”.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX