Навигатор

Музей порту — як обов'язковий елемент екскурсії до Бердянська

Профспілка робітників агропромислового комплексу Запорізької області відвідала музей історії Бердянського морського торговельного порту. Делегацію радо вітав керівник музею Євген Денисов.

Аграрії з Якимівського, Бердянського, Веселівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Більмакського, Мелітопольского, Михайлівського, Новимиколаївського, Пологівського, Приморського та Чернігівського районів з екскурсією відвідали Бердянськ і завітали до музею історії Бердянського морського торговельного порту.

Унікальні експонати, які зберігаються в портовому музеї, хронологія розвитку порту і паралельно з цим міста приваблюють чимало охочих. Тож, музей державного порту радо відкриває двері всім охочим.

Завідуючий музеєм Євген Денисов підготував екскурсію, в якій коротко охарактеризував основні віхи розвитку підприємства — від будівництва пристані до сучасного портового оператора. Враховуючи особливість нашого регіону — робота аграріїв і портовиків пов'язана. Саме через порт Бердянськ відправляються на експорт зернові культури, які вирощуються в нашому краї. Тож, аграріям вдвічі цікавіше було дізнатись про історію і сьогодення Бердянського морського торговельного порту.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX