Навигатор

Меткомбінат в Маріуполі припинив роботу двох домн через обстріли Авдіївки

Через зупинку виробництва коксу на Авдіївському коксохімічному заводі маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча змушений був заглушити дві домни з чотирьох. Про це у себе в Facebook увечері 31 січня повідомив гендиректор підприємства Юрій Зінченко.

Як повідомляє ЛІГА.net АКХЗ, де на пошкоджені ділянки електроліній через обстріли не можуть дістатися ремонтники, є єдиним постачальником коксу на ММК.


"АКХЗ в останню добу перебуває на межі через безперервні обстріли. Поставки коксу на комбінат Ілліча скоротилися, а сьогодні це наш єдиний постачальник коксу ... Працюють тільки дві доменні печі з чотирьох", - повідомив керівник підприємства.


За словами Зінченка, основне завдання зараз - зберегти газотранспортну систему комбінату, від якої залежить робота всіх технологічних агрегатів.


"Запасів сировини у нас на 2,5 доби - цього вистачить для роботи двох печей на мінімальних параметрах. Тому поки тримаємося і сподіваємося на поліпшення ситуації в Авдіївці найближчим часом", - зазначив він.


АКХЗ і ММК ім. Ілліча входять в Метінвест, основними акціонерами якої є пов'язані з олігархами Рінатом Ахметовим і Вадимом Новинським фірми.

30 січня 2017 року внаслідок обстрілу бойовиками Авдіївки на місцевому коксохімічному заводі були перебиті всі гілки електропостачання, в результаті чого на підприємстві почалася часткова консервація, а місто опинилося на межі соціально-економічної катастрофи. Було оголошено надзвичайний стан. Генерали РФ в СЦКК блокують спроби ремонтних робіт.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX