Навигатор

Консультативна місія ЄС відвідала ДП “БМТП”

Голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен разом з керівником регіонального представництва КМЄС в Маріуполі Мартіном Кулішеком з ознайомчим візитом завітали до Бердянського морського торговельного порту. Делегацію зустрічали в.о. директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков разом зі своїми заступниками.

Голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен повідомив, що у вересні поточного року планується відкриття регіонального представництва КМЄС в Маріуполі, яке буде працювати не тільки на Донецький регіон, а й надавати підтримку й іншим сусіднім регіонам. До складу представництва увійдуть експерти з правоохоронних органів, прокуратури, верховенства права.

Антті Хартікайнен та керівник регіонального представництва КМЄС в Маріуполі Мартін Кулішек запевнили про готовність надання підтримки партнерам у регіоні. Зі свого боку, в.о. директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков висловив подяку міжнародним експертам і пообіцяв максимально сприяти подальшій співпраці з європейськими партнерами.

Крім того, Олександр Трощенков коротко проінформував представників КМЄС про економічну ситуацію в ДП “БМТП”. Керівник державного порту підкреслив, що після блокади Керч-Єнікальського каналу, ставки фрахту суттєво зросли, однак навіть після стабілізації ситуації, станом на сьогодні, затримок суден на каналі не спостерігається, а тарифи залишаються незмінними. Цей фактор впливає на вантажовласників, які через високі ставки переорієнтували продукцію з портів Азову до Чорного моря. За таких умов ДП “БМТП” зазнає збитків. Антті Хартікайнен пообіцяв передати дану інформацію своїм колегам з ЄС, які спеціалізуються на проблемах судноплавства.

Даний візит представників КМЄС носив ознайомчий характер. Місія посилить підтримку регіону через свій обласний офіс, якій стане четвертим представництвом КМЄС в областях серед вже працюючих у Харкові, Одесі та Львові.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX