Навигатор

Інститут нацпам'яті випустить дитячу настільну гру за мотивами Української революції 1917-21 років

Директор Інституту Володимир В'ятрович підкреслив, що події Української революції будуть представлені як війна за незалежність.

Інститут національної пам'яті планує підготувати дитячу настільну гру за мотивами подій Української революції 1917-1921 років. Про це заявив директор Інституту Володимир В'ятрович у понеділок, 13 березня на прес-конференції.

Серед нових методів донесення інформації, які ми пропонуємо в цьому році, - це виготовлення дитячої настільної гри за мотивами подій і місць Української революції. Вона готується Інститутом національної пам'яті, - сказав він.

Глава Інституту зазначив, що до випуску планується альбом "Пісні Української революції" спільно з групою "Хорея козацька", в липні пройде міжнародна наукова конференція "Революція, державність, нація: Україна на шляху самоствердження". Крім того, буде створено окремий сайт присвячений тим подіям.

У Верховній Раді 15 березня буде відкрито виставку "100 років першому Українському парламенту".

В'ятрович підкреслив, що події Української революції будуть представлені як війна за незалежність.

У свою чергу державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зазначив, що комунікаційна стратегія в святкуванні 100-річчя Української революції полягає в популяризації даних подій та презентації успіхів, які були досягнуті. Зокрема, планується провести інформаційно-рекламну кампанію в містах країни, а також випустити комікс за мотивами тих подій.

Ресурсів, зокрема, державних ресурсів для такого роду інформаційної компанії зовсім недостатньо. Бюджет Українського інституту національної пам'яті - 3,5 млн грн на всі заходи протягом цього року, а у нас крім цієї теми є й інші теми. Цього абсолютно недостатньо , -  додав В'ятрович.

Він зазначив, що фінансування заходів буде здійснено при взаємодії з іншими органами державної влади.

Тиждень.UA

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX