Навигатор

Два комунальних пляжі Бердянська можуть здати в оренду через аукціон

Таке рішення розглянуть депутати міської ради на 10-й сесії. Відповідне рішення затвердили на черговому засіданні комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології.

 

На розгляд депутатської комісії заступник міського голови Оксана Дєєва внесла проект рішення, згідно якого планується проведення аукціонів, щодо визначення орендарів двох міських пляжів — в центральній частині міста по вул. Горького (в районі кафе “Наутілус”) та в мікрорайоні Слобідка по вул. Набережній (поблизу пляжу ДОТ “Червона гвоздика”).

- Ми пропонуємо передати в оренду саме ці два пляжі, оскільки в них чітко визначені межі. Наша основна мета — якомога більше поповнити міський бюджет, - відзначила Оксана Дєєва.

Із критикою запропонованого проекту рішення виступив Леонід Подколзін — відомий в місті громадський активіст, підприємець.

- По-перше не дотримана регуляторна процедура винесення даного проекту на сесію міської ради. По-друге, взагалі не вбачаю сенсу передавати пляж в центральній частині міста в оренду, оскільки підтримувати чистоту та порядок на цій території можуть і власники кафе, розташованих в декількох десятках метрів від пляжу, - акцентував увагу членів комісії Леонід Подколзін.

В результаті, пропозиції Леоніда Подколзіна не врахували і депутати одноголосно прийняли рішення винести на розгляд сесії означений Оксаною Дєєвою проект рішення.

 

 

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX