Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

ДП “БМТП” переходить на неповний робочий тиждень

З 4-го грудня ДП “БМТП” переходить на неповний робочий тиждень. Відповідне рішення ухвалили виходячи з прогнозованих показників вантажообробки в грудні та очікуваних доходів. Рада порту затвердила відповідне рішення.

За інформацією начальника служби комерційної діяльності та перспективного розвитку ДП “БМТП” Сергія Онуфрієнко вантажовідправники підтвердили 101 тисячу вантажів на грудень. За номенклатурою: 30 тисяч — зернові; 6 тис. - шрот; 8,400 — металопродукція; 54 тис. - глина; 3,5 — ін. В таких умовах, за підсумками місяця, державне підприємство зазнає збитків приблизно на 5 мільйонів гривень, - повідомив заступник директора з економіки Олександр Клименков.

Крім того, Олександр Клименков підкреслив, в залежності від того, як буде відпрацьовано грудень, стане зрозуміло із сукупним фінансовим показником підприємства за квартал. За підсумками року підприємство буде однозначно прибутковим.

Враховуючи перехід на скорочений робочий тиждень, було прийнято рішення в заробітну плату листопада закласти премію, для покриття різниця в зарплатні за грудень. Таким чином, співробітники ДП “БМТП” до фіксованої ставки заробітної платні за листопад отримають 30% премію.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX