Навигатор

Дослідники конфліктів на пострадянському просторі з Лейпцига завітали в Бердянський порт

Група студентів-аспірантів з університету Лейпцига на чолі з професором Штефаном Тробстом завітала до Бердянського морського порту, де на базі філії АМПУ гостей з Німеччини зустрічали начальник Адміністрації морського порту Бердянськ Олександр Барчан та керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков.

Студенти з Німеччини в Україні вже відвідали прикодрдоння з Російської Федерацією, завітали на Донбас, побували в Маріуполі і сьогодні приїхали ознайомитись з економічною ситуацією в порту Бердянськ. Мету візиту делегації в Україну на початку зустрічі озвучив Штефан Тробст.

Головним чином дослідників цікавило, як вплинув конфлікт з Російською Федерацією на роботу порту. Начальник Бердянської філії АМПУ Олександр Барчан підкреслив суттєвий взаємозв'язок економічної стабільності регіону від результатів роботи порту Бердянськ.

Одним з основних наповнювачів бюджету міста та області є державний портовий оператор ДП “БМТП”, який зазнав суттєвих збитків в минулому році. Керівник підприємства Олександр Трощенков охарактеризував фактори, які зумовили економічний спад порту.

Обсяги вантажообробки до конфлікту з РФ та сьогодні, номенклатура вантажів, які опрацьовуються в порту, на які ринки направляється продукція через порт Бердянськ — ці та багато інших питань обговорили керівники ДП “БМТП” та БФ “АМПУ” на зустрічі з німецькою делегацією. В ході дискусії Олександр Трощенков подякував європейцям за їх консолідовану підтримку України і підкреслив, що наша держава обов'язково відновить територіальну цілісність, а з цим і вирівняється економічна ситуація в країні та регіоні, а значить і в порту.

Диверсифікацію втрачених вантожопотоків наочно продемонстрували європейцям під час екскурсії територією підприємства, де студентам розповіли про особливості розвантаження комплектів вітроенергетичних установок, їх транспортування та зберігання. На буксирі “Ластівка” члени делегації оглянули акваторію порту та виробничі потужності підприємства з моря.

В підсумку, результатами візиту до Бердянська делегати університету Лейпцига залишились задоволені.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX