Навигатор

До міжнародного жіночого дня в музеї ДП “БМТП” відкрилась виставка - “Женское начало”

Тематичні виставки, які організовує завідуючий музею ДП “БМТП” Євген Денисов відзначаються актуальністю та в черговий раз підкреслюють багатий творчий потенціал співробітників містоутворюючого підприємства. В рамках виставки, присвяченої 8-му березня, зібрано 38 робіт від 12 авторів.

Традиційно свої творчі здобутки презентують портовики та ветерани підприємства. Заслуговує на увагу той факт, що до портовських виставок долучаються нові митці. Так, на виставку “Женское начало” свої роботи вперше надали тальмани Людмила Линник і Наталя Рева, які презентували картини вишиті з бісеру, співробітниця профспілкового комітету Людмила Попова представила власноруч виготовлені жіночі прикраси — кольє. В цьому році до співробітників порту долучилась і мешканка міста Ніна Бутєва, яка виставила власні картини.

На ряду із новими учасниками виставки, які презентували свої роботи вперше, також представили свою творчість вже знані майстри Валентина Чекалова, Альона Сичова, Наталя Саричева, Ніна Васильченко та ін.

На відкритті виставки голова профспілкового комітету Василь Гривко привітав жінок з наступаючим 8 березня і підкреслив виключну роль виставок в порту для творчого розвитку колективу підприємства.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX