Навигатор

Депутати Бердянської міської ради закликали Кабмін та Верховну Раду зупинити підвищення тарифів

Декларативне звернення до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про неконституційність та несправедливість підняття величини тарифів на житлово-комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії» депутати Бердянської міськради прийняли на позачерговій сесії 27-го липня.

Систематичне підвищення тарифів в Україні викликало значне соціальне напруження в суспільстві. Представники різних політичних сил на загальнодержавному рівні закликають переглянути тарифну політику. Місцеві ради українських міст на місцевих рівнях почали накладати мораторії на підвищення тарифів в межах окремих населених пунктів. В Бердянську з ініціативою звернення до Кабміну та Верховної Ради виступила фракція «Батьківщина». Заклики депутатів представники міської влади врахували і винесли на розгляд деп. корпусу проект рішення «Про неконституційність та несправедливість підняття величини тарифів на житлово-комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії». Одноголосно депутати підтримали дане звернення.

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Бердянської міської ради


«Про неконституційність та несправедливість підняття величини тарифів на житлово-комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії»
Ми, депутати Бердянської міської ради, занепокоєні ситуацією, що складається у державі у зв’язку зі значними підвищеннями тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, а саме на природний газ, централізоване опалення, гаряче водопостачання та електричну енергію.
Прийняті тарифи є непомірним фінансовим навантаженням на громадян та мають величезний негативний вплив на істотне зниження рівня їх життя, підвищення соціальної напруги у суспільстві, утворення значної заборгованості населення перед організаціями, що надають житлово-комунальні послуги та здійснюють тепло-, газо- та енергозабезпечення.
На сьогодні в Україні три прожиткових мінімуми. Перший, який встановлюється у Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», становить 1399 грн. і використовується для розрахунку розміру мінімальної заробітної плати та пенсії. Другий, так званий реальний, визначає Міністерство соціальної політики України. Це сума, за яку може вижити працездатна людина. А фактичний прожитковий мінімум – це середній дохід працездатного населення в Україні, становить 2300 грн. Він реально є меншим, ніж встановлений Міністерством соціальної політики України.
Неможливо не визнавати, що на сьогодні ситуація з тарифами є критичною і потребує особливої уваги усіх державних органів влади і прийняття негайних рішень.
На підставі вищезазначеного вважаємо неконституційним та несправедливим підняття величини тарифів на житлово-комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії і вимагаємо призупинити дію постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Прийнято на тринадцятій (позачерговій) сесії міської ради 27.07.2016р.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX