Навигатор

Делегація Французької Республіки відвідала Бердянський порт

Ситуація в Керч-Єнікальському каналі з осені минулого року прикувала увагу європейського співтовариства до азовського регіону, в особливості до портів. 11 лютого порт Бердянськ відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, щоб особисто ознайомитись з економічною ситуацією на підприємстві.

До складу делегації Республіки Франція також увійшли військовий аташе, полковник Андре Еврар, заступник військового аташе, майор Роман Праті та перший секретар Люсьєн Таллє.

Я приїхала в Бердянськ, тому що хотіла особисто побачити наслідки того, що відбувається в останні місяці в Керченській протоці, особливо важливо мені було дізнатись як це вплинуло на роботу порту. Також своїм приїздом я хотіла показати нашу політичну підтримку, - так прокоментувала мету візиту до Бердянського порту Ізабель Дюмон.

Делегація оглянула виробничі потужності підприємства, складські майданчики а також вантажі, які на сьогодні опрацьовуються в порту. За круглим столом з керівництвом ДП “БМТП” та Бердянської філії АМПУ, заступник директора Бердянського морського торговельного порту Олександр Клименков детально охарактеризував ситуацію в якій опинилось підприємство.

На 2018 рік, за підписаними контрактами, у нас щомісяця ванатажообробка мала б складати приблизно 165 тисяч тонн, однак з квітня в Керч-Єнікальському каналі почались затримки суден, через що вантажовласники перенаправили продукцію до портів Чорного моря. За підсумками 2018-го року ми втратили близько 840 тисяч тонн вантажів, це 4,6 мільйона доларів. Через кризову ситуацію керівництво ДП “БМТП” диверсифікувало напрямки діяльності — введено нову технологію перевантаження зернових, закуплено спеціальну техніку. Після тривалих перемовин, вдалось підписати контракти на залучення унікального вантажу для Бердянського порту — комплекти вітрогенераторів "General Electrik" для будівництва Приморської ВЕС-1 компанії "ДТЕК". Високопрофесійна робота портовиків з 26 комплектами вітронергетичних установок, схвальні рекомендації партнерів з транспортно-логістичної компанії “Холлеман Україна”, обширні складські майданчики, прямі під'їзди до порту сприяли підписанню нових контрактів для роботи з даним вантажем і в 2019-му році. Єдина складність — не вистачає вантажопідйомності берегових механізмів. Нам дуже потрібна допомога ЄС для оновлення нашої технічної бази, - повідомив Олександр Клименков. 

За підсумками зустрічі Ізабель Дюмон запевнила, що вся інформація, яку озвучили в Бердянському порту, буде передана в Париж керівництву Французької Республіки.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX