Навигатор

“Будемо сприяти інвестиційному розвитку двох азовських портів” — міністр з питань тимчасово окупованих територій та ВПО

12-го березня до Бердянського порту завітав міністр з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Вадим Черниш. На зустрічі з керівництвом ДП “БМТП” на чолі з Олександром Трощенковим та керівником Бердянської філії АМПУ Олександром Барчаном детально обговорили проблеми порту та перспективи розвитку підприємства в умовах нинішніх геополітичних реалій.

На початку зустрічі міністр  з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Вадим Черниш наголосив, що всю інформацію, озвучену під час зустрічі він передасть Прем'єр-міністру України.

На зустрічі також був присутній міський голова Бердянська Володимир Чепурний разом з секретарем міської ради Олексієм Холодом. Через негаразди в порту вже відчуваються проблеми із наповненням місцевого бюджету, тому мер міста декілька разів підкреслював, що порт і місто єдині.

Керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков охарактеризував наслідки блокади Керч-Єнікальського каналу, які вкрай негативно позначились на результатах роботи ДП “БМТП”. Однак, затримки суден на каналі не єдина причина економічних проблем Бердянського порту — відсутність локомотивної тяги та тарифи Укрзалізниці також відіграли роль у переорієнтуванні традиційних вантажів для нашого порту на користь портів Чорного моря.

Крім того, Олександр Трощенков підкреслив, що в 2019 році державний стивідор опрацює 63 комплекти вітрогенераторів, тривають перемовини щодо залучення й інших партій вітроенергетичного обладнання. Для більш якісного опрацювання негабаритного вантажу порт потребує оновлення кранового господарства — в цьому питанні бердянські портовики розраховують на підтримку європейських партнерів. Міністр Вадим Черниш пообіцяв сприяти в налагодженні діалогу не лише з представниками ЄС, а й у залученні інших потенційних інвесторів.

Начальник БФ АМПУ Олександр Барчан, в завершенні зустрічі нагадав, що Адміністрація морських портів України в поточному році планує провести днопоглиблення, що також має підвищити конкурентність порту Бердянськ.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX