Навигатор

Близько 8 млн дол. надасть Канада на розбудову української поліції

Наступного року Канада додатково виділить Україні 8,1 млн дол. на проведення реформи органів правопорядку.

Про це за результатами візиту до Канади розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє УКРІНФОРМ, посилаючись на прес-службу МВС.


«Канада є надійним партнером та другом України у проведенні реформ та захисті територіальної цілісності нашої держави. Реалізація цього проекту є важливою для нас, адже спрямовується на розбудову Національної поліції, допоможе у підвищенні кваліфікації правоохоронців та впровадженні новітніх стандартів у роботі поліцейських», – сказав Аваков.


Він уточнив, що 6,6 мільйонів доларів канадської допомоги будуть спрямовані на підвищення кваліфікації українських правоохоронців фахівцями та тренерами канадської поліції. А 1,5 мільйона доларів передбаченні для сучасного технічного оснащення поліцейських підрозділів та управлінь.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков перебував із триденним візитом у Оттаві, який мусив скоротити через трагічні події у Княжичах на Київщині. Аваков зустрівся із чотирма міністрами федерального уряду та узяв участь в панельній дискусії стосовно гібридної війни в Україні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX