Навигатор

Бердянський порт розширює матеріально-технічну базу: вперше за 25 років БМТП оновив кранове господарство

Бердянський морський торговельний порт розширює матеріально технічну базу – наприкінці липня до підприємства прибули два портові крани. Ця подія є знаковою для підприємства, оскільки за останні 25 років в Бердянському порту жодного разу не оновлювалось кранове господарство.

 

Бердянський морський торговельний порт розширює матеріально технічну базу – наприкінці липня до підприємства прибули два портові крани. Ця подія є знаковою для підприємства, оскільки за останні 25 років в Бердянському порту жодного разу не оновлювалось кранове господарство.
Всього в Бердянському порту функціонує 37 кранів, переважна більшість з них – 19 - типу Альбатрос. Два нових портових крани також цього ж типу. Їх вантажопідйомність – до 20 тонн. Прибули вони до Бердянська з порту Рєні, що на Дунаї.
- Ми пішли шляхом переросподілення майна портів, які на сьогодні не працюють на повну потужність, - розповідає очільник Бердянського порту Микола Ільїн. – Рені планувався на перевалку 15 мільйонів тонн, зараз їм ледь вдається здійснити 1 мільйонів тонн на рік. На нашу думку, там велика кількість обладнання, яке простоює. Тому, ми звернулись, а ренійські портовики пішли нам на зустріч і передали з балансу на баланс два крани.
Крани, які прибули до Бердянська не нові, однак за своїми технічними характеристиками переважають кранове господарство порту. В порту Рені ці крани не використовувались з 2010-го року. Їх стан та готовність до експлуатації вже оцінила бригада фахівців БМТП. Незабаром техніку почнуть експлуатувати в Бердянську.
Не зважаючи на кабальну систему оподаткування державних підприємств, керівництво Бердянського порту знаходить можливість покращувати матеріально-технічний стан підприємства. Окрім портових кранів, в цьому році до БМТП надійшов маневровий тепловоз. Його також вдалось отримати шляхом передачі з балансу баланс одного підприємства – іншому. В цьому випадку на звернення бердянських портовиків відгукнулись портовики Миколаєва.
Керівництво Бердянського порту і в подальшому планує систематично покращувати матеріально-технічний стан підприємства. В 2017-му році портовики сподіваються нарешті отримати дозвіл Кабміну на будівництво зернового терміналу. Нагадаємо, під час затвердження фінансового плану підприємства на поточний рік, екс-Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заборонив будівництво терміналу в Бердянську. Власні кошти на реалізацію даного проекту на рахунках порту є, спеціалісти БМТП розраховують на підтримку і розуміння з боку оновленого міністерства інфраструктури та Кабміну в 2017-му.

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX