Навигатор

“Бердянський морський торговельний порт” взяв участь в регіональній виставці та Раді регіонального розвитку під головуванням Президента України

В Запоріжжі відбулась Рада регіонального розвитку та регіональна виставка — в двох заходах ДП “Бердянський морський торговельний порт” взяв активну участь.

Промислові лідери регіону, адміністративно територіальні одиниці представили свої здобутки в 2018-му році на регіональній виставці. У запорізькому виставковому центрі “Козак Палац” об'єднали два заходи — регіональну виставку та Раду регіонального розвитку.

Серед підприємств, які долучились до регіональної виставки - “ДТЕК”, “Мотор Січ”, “Нібулон”, “Запоріжсталь”, “Eurocape New Energy”, “NextMetals”, ДП “Бердянський морський торговельний порт” та ін. За повідомленнями ЗМІ  міжнародна компанія “EuroCape New Energy” має намір в 2019 році встановити в Запорізькій області перші вітротурбіни потужністю 98 МВт за проектом будівництва великої вітроелектростанції. Враховуючи досвід ДП “БМТП” з опрацювання комплектів вітрогенераторів General Electric для першої черги Приморської ВЕС, заступник директора з економіки Олександр Клименков провів короткі переговори з делегацією європейської компанії. Таким чином, участь в регіональній виставці дозволяє розраховувати на проведення ґрунтовних перемовин про взаємовигідну співпрацю для обох сторін.

На засіданні Ради регіонального розвитку, яку проводив Президент України Петро Порошенко, детально обговорили здобутки регіону в минулому році і окреслили перспективу розвитку області. На початку своєї доповіді, Петро Порошенко підкреслив, що блокада Керч-Єнікальського каналу негативно позначилась на економічних показниках розвитку регіону, саме тому керівництво держави докладає максимум зусиль для залучення європейської фінансової допомоги.

За останні місяці ДП “БМТП” прийняв декілька високоповажних європейських делегацій, яким керівництво порту детально охарактеризувало ситуацію, в якій опинилось підприємство після блокади  Керч-Єнікальського каналу. Тож бердянські портовики та пересічні мешканці міста очікують на дієву допомогу з боку європейських партнерів та керівництва держави.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX