Навигатор

“Бердянський морський торговельний порт” відвідала делегація компанії “Vestas”

Один зі світових лідерів з виробництва вітрогенераторів - датська фірма “Vestas” та компанія “ДТЕК” уклали угоду на будівництво в Запорізькій області Орловської ВЕС потужністю 100 МВТ. Реалізувати проект планується до кінця 2019-го року.

25-го січня до ДП “БМТП” завітала делегація компанії “Vestas”. В ході зустрічі було обговорено перспективи співпраці з перевантаження 26 комплектів вітрогенераторів для Орловської ВЕС.

В складі делегації компанії “Vestas” були керівник проекту “Vestas” Олександр Медвідь, менеджер закордонних проектів “Vestas” Хантер Райт, директор “Logis Multimodal service” Олександр Осіпов та інші представники європейського виробника вітроенергетичних установок. Зустрічали делегацію керівництво порту на чолі з в.о. директора підприємства Олександром Трощенковим. Поважні гості оглянули складські майданчики, на яких зберігаються комплекти вітрогенераторів “General electric” для Приморської ВЕС-1, стали свідками як відбувається транспортування вантажу транспортно-логістичною компанією “Холлеман Україна”, на портовому буксирі пройшли акваторією порту, ознайомившись з виробничими потужностями та інфраструктурою державного портового оператору.

Адміністрація порту підготувала пакет документів, які детально відображають досвід роботи ДП “БМТП” з комплектами вітрогенераторів та основні переваги Бердянського порту для обробки даного виду вантажу. Олександр Трощенков, разом зі своїми заступниками, відповіли на всі запитання,  які цікавили представників делегації.

Поважних гостей також цікавила можливість розвантаження комплектів одразу з судна на складський майданчик без залучення автотранспорту. Фахівці порту запевнили, що бердянські портовики вже успішно працюють за такою технологією. Керівник порту Олександр Трощенков також додав, що на рівні взаємовідносин з Бердянською філією АМПУ досягнуто чітке взаємопорозуміння, щодо пріоритетності розстановки суден, які заходять в порт з комплектами вітрогенераторів.

Представників делегації також проінформували про розширення площ складських майданчиків ДП “БМТП” до 70 тис. м.кв., перспектив оновлення перевантажувальної техніки — в планах закупівля мобільного крану типу Liebherr LHM 550 вантажопідйомністю 144 т, та ін. Фахівці Бердянського порту також акцентували увагу членів делегації на прямих під'їздах до порту і прямого сполучення Бердянська з місцем будівництва Орловської ВЕС, до якого всього 65 кілометрів.

Наприкінці зустрічі члени делегації відзначили, що ознайомились зі всією необхідною інформацією, яку прагнули отримати за результатами візиту.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX