Навигатор

Бердянський морський торговельний порт офіційно визнано кращим підприємством для працевлаштування в місті

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці у виконкомі Бердянської міської ради  відбулося засідання конкурсної комісії з підбиття підсумків конкурсу „Краще підприємство для працевлаштування”. Звання кращого підприємства для працевлаштування в Бердянську за підсумками 2015 року в номінації "Більше тисячі співробітників", як і минулого року, отримав Бердянський морський торговельний порт.

 Комісія під головуванням заступника міського голови Бердянська Юлії Дойнової, підвела підсумки конкурсу на звання кращого підприємства для працевлаштування в Бердянську у чотирьох номінаціях:

- до 100 співробітників — кращим визнано КП “Міськсвітло”;

- 100-200 працюючих — переможця не виявлено;

- до 1000 працівників — Азовська кабельна компанія;

- більше 1000 фахівців — Бердянський морський торговельний порт.

Конкурс в Бердянську проходить з 2009 року. Його основна мета  – заохотити роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення трудового потенціалу та створення умов, що сприяють підвищенню конкурентноздатності робітників на ринку праці, забезпечення здорових і безпечних умов для працюючих.

Критеріями відбору кращих підприємств були наступні показники: об'єм реалізованої продукції та наданих послуг, прибуток підприємства, середня заробітна платня, сума сплачених податків та кількість нещасних випадків на виробництві.

Варто відзначити, що в Бердянську , функціонують й інші промислові підприємства, які спеціалізуються на випуску сільгосппродукції та продуктів нафтопереробки. Однак, офіційного закріплення статусу “кращого підприємства для працевлаштування” вони не отримали. Експерти вважають, що це повєязано з особливостями нарахування та виплат оподаткованих заробіних плат, шо є однією з умов конкурсу.

Нагадаємо, що в 2015 році порт встановив абсолютний рекорд своєї історії, переробивши 4 285 600 тонн вантажів, отримавши 625 мільйонів гривень доходів і 217 мільйонів гривень чистого прибутку.
До державного бюджету порт перерахував понад 176,5 мільйонів гривень, у міській - понад 32,2 мільйонів. Тільки капітальні інвестиції в розвиток порту склали понад 21,7 мільйона гривень.
Порт в 2015 році увійшов в число лідерів в галузі і в Запорізькій області за рівнем зарплат. <span title="Средняя зарплата по предприятию в 2015 году с

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX