Навигатор

Аваков розповів хто в Україні може отримати право на володіння вогнепальною зброєю

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що доступ до автоматичного нарізної вогнепальної зброї в Україні повинен бути тільки у представників державних структур.

Таку думку він виклав на своїй сторінці в Facebook повідомляють БУКВЫ


"Доступ до автоматичної нарізної, вогнепальної зброї повинен бути тільки у державних структур. Доступ приватних осіб до такої зброї повинен бути заборонений", - зазначив він.


У той же час Аваков допускає, що цивільні особи можуть отримати право носити вогнепальні бойові пістолети, але з низкою обмежень.


"Вогнепальні бойові пістолети. Тут вважаю за можливе запровадження права на володіння і носіння короткоствольної бойової нарізної зброї для цивільних осіб з низкою жорстких обмежень. Необхідно ввести обмеження, які виділяють категорію цивільних осіб, яким може бути дозволено володіння бойовими пістолетами. Жорсткий соціальний і медичний контроль. Наприклад, ті хто служив і служить у військових і воєнізованих державних підрозділах певний термін і не мають стягнень і зауважень, які пройшли відповідний курс поводження з такою зброєю і незалежний від впливу психологічний тест з жорстким порогом ", - пояснив міністр.


Глава МВС уточнив, що таких критеріїв може бути кілька, але право на короткоствольну зброю "не повинно бути поголовним", а також не повинно реалізовуватися право на "застосування такої зброї в ситуаціях на розсуд власника".


"Все це повинно бути чітко прописано відповідним законом, який необхідно прийняти в Парламенті. Світова практика вирішення цього питання дуже різноманітна - від гранично жорсткої заборони до гранично ліберальної позиції. Тема дуже чутлива і неоднозначна. Вимагає зваженої і мудрої позиції законодавців, особливо з урахуванням різних інцидентів останнього часу по всьому світу ", - підсумував Аваков.

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX