Навигатор

В "БМТП" розробили і впроваджують заходи з оптимізації витрат

У зв'язку з продовженням дії та ускладненням факторів, які негативно впливають на обсяг вантажопереробки та фінансово-економічний стан ДП “БМТП”, керівництвом підприємства продовжується кропітка робота та пошук шляхів виходу із збитковості.

Так, 4 грудня поточного року на засіданні комісії з прийняття рішень щодо подолання фінансових труднощів та зменшення усіх статей витрат підприємства обговорювалось техніко — економічне обгрунтування оптимізації витрат для забезпечення беззбиткової роботи. Всі члени Комісії підтримали рішення, що з метою уникнення оптимізації витрат шляхом скорочення працівників, необхідно виконати додаткові розрахунки до прийняття остаточного рішення і здійснення вибору між: оптимізацією чисельності працівників або переходом на неповний режим роботи (скороченого на 20% робочого часу) та іншими заходами економії.

11 грудня на засіданні Ради підприємства і Комісії, за участю Голови ППО БМТП та представників Ради бригадирів ДП “БМТП” після всебічного обговорення було прийнято рішення про перехід на неповний режим роботи (скороченого на 20% робочого часу) всіх працівників ДП “БМТП” з 01.01.2019р. з метою збереження робочих місць та запобігання скорочення працівників. Також підтримано пропозицію щодо зміни джерела виплати матеріальної допомоги (за рахунок Фонду Споживання) з метою зменшення витрат операційної діяльності та покращення фінансового результату роботи.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX