Співробітники БМТП зустріли свого керівника оплесками. Микола Ільїн також повідомив, що рішення Бердянського міськрайонного суду він оскаржить в апеляційному суді, однак в той же час наголосив, що підприємство не може тривалий час залишатись без керівника, це неодмінно призведе до економічного колапсу. Допустити такий варіант не можна. Начальник юридичного відділу Валерій Пасечник наголосив, що після винесеного судом рішення, призначений наказом МІУ Богдан Бабець має зайти на підприємство та приступити до виконання обов'язків.
В своєму виступі Микола Ільїн акцентував увагу портовиків на тому, що грандіозні досягнення БМТП за останні два з половиною роки були досягнуті завдяки чіткій взаємодії, злагодженій роботі та порузумінні між трудовим колективом та керівництвом порту. Тобто, вирішальну роль у розвитку підприємства належить колективу.
Співробітники порту не приховували свого обурення щодо перспективи керівництва підприємством Богданом Бабцем. Лунали заклики продовжувати акцію протесту до рішення апеляційного суду. Начальник юридичного відділу Валерій Пасєчник, голова профспілкового комітету Василь Гривко переконували портовиків, що існує реальна загроза силового варіанту розв'язання конфлікту, в якому можуть постраждати люди. Після винесеного судом рішення Василь Гривко зустрічався з Богданом Бабцем і озвучив ключові вимоги трудового колективу.
Богдан Бабець, за словами Василя Гривко, також запевнив, що жодного відношення до приватного портового оператору Аскет Шиппінг він не має і буде відстоювати інтереси порту, жодного працівника підприємства не буде звільнено. В підсумку портовики прийняли рішення розробити документ, в якому будуть чітко прописані взаємні зобов'язання Богдана Бабця, як в.о. директора, так і трудового колективу, які спрямовані як на захист інтересів підприємства, так і членів трудового колективу, які брали активну участь в акції протесту. Документ, після узгодження його трудовим колективом, передадуть на ознайомлення Богдану Бабцю.
{gallery}01.06.17.{/gallery}